REKLAMA
REKLAMA

Zaporowa cena za Michu

dodał: Maciej Petryszyn  |  źródło: Sky Sports  |  22.02.2020 22:22
Szkoleniowiec Swansea City Michael Laudrup podał cenę, jaką potencjalni kupcy będą musieli w styczniu zapłacić za usługi Michu. Karta hiszpańskiego pomocnika została wyceniona przez walijski klub na... 30 milionów funtów.

W ostatni weekend Michu zanotował dwa trafienia przeciwko Arsenalowi, zaś od początku sezonu pokonywał bramkarzy rywali już dziesięciokrotnie. 26-latek został sprowadzony na Liberty Stadium z Rayo Vallecano i już teraz pewnym jest, że Swansea ubiło na tym transferze świetny interes.

- Nie chciałbym, by odszedł, ale czasami oferta jest tak wielka, że musisz ją przyjąć. Nie sądzę, by jakikolwiek klub tyle za niego zapłacił - stwierdził duński menadżer. - Spójrzmy na to, ile Liverpool zapłacił za Joe Allena (15 milionów funtów - przypomnienie redakcji). Za Michu trzeba będzie zapłacić dwa razy tyle, a jest kilka zespołów, które mogłyby sobie na to pozwolić. Joe trafił do Liverpoolu i wiadomo dlaczego go kupili, ale za faceta, który strzela mnóstwo goli trzeba zapłacić więcej, to zrozumiałe. Nie wydaje mi się, by ktoś chciał wyłożyć tyle pieniędzy, więc Michu z nami pozostanie - zakończył Laudrup.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco