REKLAMA
REKLAMA

Ancelotti: Ronaldo popełnił błąd i przeprosił

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Soccerway  |  30.01.2015 15:41
Carlo Ancelotti najbliższe spotkanie z Realem Sociedad musi planować bez Cristiano Ronaldo. Szkoleniowiec podczas konferencji prasowej zapowiadał, że takie zachowanie Portugalczyka więcej się nie powtórzy.

- Nigdy nie jest dobrze być zawieszonym. Cristiano wziął pełną odpowiedzialność. Pierwsze co zrobił, to przeprosił za swoje zachowanie. Popełnił błąd i przeprosił. To nie zdarzy się ponownie - mówił podczas konferencji prasowej Carlo Ancelotti.

Włoch został zapytany o ostatnie badania Cristiano i jego ewentualne problemy fizyczne. - Nie ma żadnych problemów z kolanem czy inną częścią caiał. Trenował normalnie. Do zajęć powróci w poniedziałek i będzie przygotowywał się na derby Madrytu.

- Illarramendi? Nie pytałem klubu o nic. Asier jest tutaj szczęśliwy. Wiem, że pojawiła się oferta z Athletiku. On sam musi podjąć najlepszą decyzję dla siebie. Zawsze kiedy ma swoje pięć minut, wykonuje powierzone mu zadania bardzo dobrze.

- Silva przybył do nas w dobrej formie. Nie jest gotowy w 100 procentach, ale wygląda dobrze. W najbliższych meczach dostanie kilka minut - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

danilo | 31.01.2015 09:27

I dlatego uważam, że karana powinna zostać anulowana. ;) Nie można bezkarnie karać Cristiano!!!

Realowiec8919 | 31.01.2015 13:57

Widzę, że rozpoczęła się akcja bronienia Crisitano, bo Iker mówił podobnie: http://realserwis.com/news/show/cas illas-nie-latwo-byc-cristiano-ronal do Generalnie rozumiem sytuacje, każdy popełnia błędy i każdemu mogą puścić nerwy. Cristiano też człowiek, mimo że gra jakby był z innej planety :)primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy