REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Ely na dłużej w Milanie

dodał: Szymon Biegas  |  źródło: Football Italia  |  09.06.2015 20:46
AC Milan poinformował o prolongacie kontraktu Rodrigo Ely’ego. Wychowanek Rossonerich przedłużył umowę z klubem do czerwca 2019 roku.

21-latek spędził trzy ostatnie sezony na wypożyczeniach, kolejno w Regginie, Varese i Avellino.

Według włoskich mediów zwolennikiem zatrzymania Brazylijczyka miał być Sinisa Mihajlović, który wkrótce powinien zając posadę trenera zespołu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

renegat | 10.06.2015 06:59

no ciekawe, jak bedzie wygladal srodek obrony Milanu, na kolejny sezon. zapowiada sie odejscie Mexesa, Ramiego, Alexa, Zaccardo a pewni przyszlosci nie moga byc tez Bochetti czy Zapata. pewniakami na przyszly sezon, sa wiec tylko Paletta, Rodrigo Ely i Bonera, ktory jednak jest tylko takim uzupelnieniem. zobaczymy, co sie wydarzy.

RobinCash | 10.06.2015 08:22

renegat
Rami zapowiedział odejście w przypadku pozostania Pippo jako szkoleniowca Milanu. Możliwe, że Sinisa będzie chciał korzystać z umiejętności Adila, a On sam chętnie będzie dalej bronić barw Milanu. Z resztą zgodzę się w 100%.

marcel_mane | 12.06.2015 13:17

To całkiem ciekawy zawodnik z wielkim talentem. Choć nie pierwszy już raz ludzie z talentami znikali tak szybko jak się pojawiali.
A Milan w obronie musi zrobić przemeblowanie, bo większość jest, mówiąc kolokwialnie, dość słaba albo najlepsze lata ma już dawna za sobą. Alex, Zapata, Mexes, Rami, Bochetti, Albertazzi czy Zaccardo raczej nie wniosą nic już nowego do gry, a w większości meczów byli wręcz słabi.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy