REKLAMA
REKLAMA

Niejasna przyszłość Benzemy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sports  |  02.08.2015 11:42
Arsenal cały czas marzy o sprowadzeniu Karima Benzemy na Emirates Stadium z Realu Madryt. Wielkim zwolennikiem talentu Francuza jest Arsene Menedżer, który w ekipie z Londynu jest menedżerem. Według niektórych źródeł decydenci The Gunners nie zamierzają skąpić pieniędzy na transfer napastnika Królewskich.

Arsene Wenger nie ukrywa, że Benzema jest jego celem numerem jeden na okno transferowe.

Mimo że przekonanie właścicieli Królewskich do sprzedaży reprezentanta Francji należy do niezwykle trudnych zadań.

Czynnikiem przemawiającym za tym, że Benzema może zostać w Madrycie i będzie bronił nadal barw Realu, jest fakt, że zawodnik całkiem niedawno parafował nową umowę z dotychczasowym klubem, która obowiązuje do czerwca 2019 roku.

Chociaż dziennik AS na przekór doniesieniom o długości kontraktu Francuza z Realem donosi, że Benzema dostał zgodę od działaczy swojego klubu na transfer. Jest to pokłosiem tego, że na pozycji byłego zawodnika Olympique Lyon ma grać Cristiano Ronaldo.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 8 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

ban_za_prawde | 02.08.2015 11:47

"Chociaż dziennik AS na przekór doniesieniom o długości kontraktu Francuza z Realem donosi, że Benzema dostał zgodę od działaczy swojego klubu na transfer. Jest to pokłosiem tego, że na pozycji byłego zawodnika Olympique Lyon ma grać Cristiano Ronaldo."
Czyli, że wszystkie pogłoski o odejściu Benzemy są wymysłem miernych dziennikarzyn...

RozbawionyPepit | 02.08.2015 12:42

A moim zdaniem coś jednak może być na rzeczy. BBC donosi, że Wenger wbrew wcześniejszym deklaracjom wypożyczy Akpoma. Taka zmiana decyzji może oznaczać tylko jedno - nowy napastnik jest już o krok od Arsenalu. Czy będzie to akurat Benzema, to się okaże, ale na dzień dzisiejszy jest on najbardziej prawdopodobnym kandydatem.

Konrad Robert | 02.08.2015 12:56

,,Arsene Menedzer,, tory..itp.Jezzu czyta ktos te posty po zredagowaniu??

Krax | 02.08.2015 15:06

Niejasna dla kogo?? chyba dla bezmyślnych pismaków. Karim na 100% nie odejdzie z Realu.
"Jest to pokłosiem tego, że na pozycji byłego zawodnika Olympique Lyon ma grać Cristiano Ronaldo" - co za bzdury! Czy naprawdę te wypociny zwane "artykułem" można zaliczać jeszcze do rzetelnego dziennikarstwa??

TysonFCB | 02.08.2015 17:14

Karim nie odejdzie z Realu. Może stać się legenda tak wielkiego klubu, jeżeli pogra jeszcze kilka lat... Kilka bramek i wskoczy do najlepszej "10" strzelców wszechczasów LM... A i na koniec jeżeli chodzi o strzelców Realu moze dobic do fajnej pozycji wiec wątpię ze odejdzie;)

Agon | 02.08.2015 19:17

Benzema odejdzie tylko wtedy jak Real ściągnie Lewego albo Aguero

olokolo543 | 02.08.2015 22:29

"Arsene Wenger nie ukrywa, że Benzema jest jego celem numerem jeden na okno transferowe." Jestem ciekawy skąd takie info.

wentello | 03.08.2015 11:54

Być może Benitez ma podobny pomysł na ustawienie zespołu jak ja. Isco-Modric-Krooss
Bale-Ronaldo-James
Ronaldo miałby grać na 9, bo jest to pozycja dużo lżejsza od bocznych napastników, a Cristiano młodszy nie będzie. W tym ustawieniu Benzema jest zbyteczny. Oczywiście, może też zostać i to jest bardzo prawdopodobna opcja, ale osobiście nie zaryzykowalbym stwierdzenia, że na pewno zostanie w Realu.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy