REKLAMA
REKLAMA

Vallejo: Madryt to najważniejsza decyzja w moim życiu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  03.08.2015 19:23
Nowy zawodnik Realu Madryt Jesus Vallejo pojawił się na poniedziałkowej konferencji prasowej. Skomentował podpisanie kontraktu z drużyną "Królewskich" i opowiedział o swoim przywiązaniu do poprzedniego zespołu.

- Jestem fanem Saragossy, ale to była wyjątkowa okazja. Nie chciałem jej przegapić - powiedział młody Hiszpan cytowany przez dziennik "AS".

- To była pierwsza taka i jednocześnie najważniejsza decyzja w moim życiu. To wszystko było trudne, ale teraz jestem spokojny i szczęśliwy - dodał.

- Obecnie myślę tylko o tym, aby pomóc Saragossie, która zasługuje na to, aby być w La Liga. Kibicuję jej, odkąd moi rodzice zabrali mnie na La Romareda i zawsze będę. Nie chcę, żeby to było pożegnanie, bo przed nami jest jeszcze jeden sezon - podkreślił Vallejo.

Obrońca powiedział również, że nie wie kiedy dokładnie pojawi się w Madrycie.

- Nie rozmawiałem z Realem o tym, kiedy mam tam pojechać. Myślę, że poznam wszystkich w tym lub w przyszłym tygodniu. Kiedy wejdę do szatni, będę taki jak zawsze. To, że podpisałem kontrakt z "Los Blancos", nie oznacza, że się zmienię. Dalej będę pomagać moim kolegom, sztabowi szkoleniowemu oraz wszystkim, którzy tego potrzebują - zaznaczył.

Młody obrońca w przyszłym sezonie pozostanie na wypożyczeniu w swoim poprzednim klubie. Z "Królewskimi" związał się umową do 30 czerwca 2021 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
10.08 17:16