REKLAMA
REKLAMA

Benitez: Wiem, że Bale jest szczęśliwy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  03.08.2015 23:27
Trener Realu Madryt Rafael Benitez podczas poniedziałkowej konferencji prasowej wypowiedział się na temat kluczowych zawodników swojego zespołu i potencjalnych wzmocnień jeszcze w obecnym okienku transferowym.

- Cristiano Ronaldo i Benzema mają drobne urazy. Nie chcemy podejmować ryzyka, ponieważ ich zdrowie jest najważniejsze. Reszta drużyny może grać. Jedynym wyjątkiem jest Coentrao, który niedługo dołączy do składu - powiedział trener cytowany przez dziennik "Marca".

- Real sprowadził kilku zawodników, więc mamy świetną ekipę. Musimy ciężko pracować, aby zdobyć jak najwięcej możliwych tytułów - dodał.

- Gareth Bale jest znakomitym piłkarzem i wiem, że jest tutaj szczęśliwy. Nie zamierzam mówić o żadnych ofertach z nim związanych. Będzie miał z nami dobry sezon - zapewnił szkoleniowiec.

- Moje pierwsze wrażenie jest doskonałe. Mam bardzo dobry zespół i graczy, jestem zachwycony. Od samego początku mamy wielką chęć na zdobywanie tytułów - kontynuował hiszpański szkoleniowiec.

Odnosząc się do potencjalnego transferu De Gei dodał stanowczo: - Mam trzech bardzo dobrych bramkarzy. Mogę rozmawiać wyłącznie o nich, o nikim innym.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
10.08 17:16