REKLAMA
REKLAMA

Ronaldo: Postaramy się wygrać LM

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  28.08.2015 09:02
Cristiano Ronaldo po raz kolejny znalazł się w finałowej trójce najlepszych piłkarzy Europy wg UEFA. Zwycięzcą, wyłonionym po rozlosowaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów, został Lionel Messi.

Portugalczyka poproszono o podzielenie się swoimi odczuciami związanymi z losowaniem grup oraz o określenie szans Królewskich na wygranie tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

- Nasz cel jest mniej więcej taki sam, jak w poprzednim roku i w latach wcześniejszych. Wiedzieliśmy, że faza grupowa będzie skomplikowana, ale postaramy się dotrzeć do kolejnego etapu i wygrać w całych rozgrywkach. Zobaczymy, co się stanie - powiedział Ronaldo cytowany przez dziennik "AS".

- Nasza grupa jest bardzo podobna do tej, w której znaleźliśmy się w poprzednim roku. Zespoły są silne, ale puchar Ligi Mistrzów jest dla nas ważny i chcemy go zdobyć - dodał.

W poprzedniej edycji Ligi Mistrzów Los Blancos dotarli do półfinału, jednak w dwumeczu z Juventusem Turyn przegrali 3:2.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Leomessi1991 | 28.08.2015 11:59

sam  na pewno  nie wygra  do tego  potrzebny jest dobrze zgrany zespol :)primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy