Levante zatrzymuje Sevillę

FC Nantes
Na zdjęciu: FC Nantes

Zespół Grzegorza Krychowiaka, Sevilla FC wciąż pozostaje bez zwycięstwa w sezonie 2015/2016. W meczu trzeciej kolejki drużyna tylko zremisowała bowiem z Levante 1:1. Gole zdobywali N’Zonzi i Camarasa.

Już po zaledwie dwunastu minutach goście wyszli na prowadzenie i wszystko zdawało się być na właściwiej drodze do pierwszej wygranej klubu w rozgrywkach. Wówczas to Steven N’Zonzi popisał się nieoczekiwany uderzeniem z około 20 metrów i całkowicie zaskoczył bramkarza rywala.

Wiele więcej emocji, o ile jakiekolwiek jeszcze, w pierwszej połowie nie ujrzeliśmy i Sevilla prowadziła po 45 minutach 1:0.

Po przerwie i pojawieniu się zespołów na boisku, role się odwróciły – po trzynastu minutach gola strzeliło Levante, które dzięki temu wyrównało stan rywalizacji. po świetnym dograniu i uderzeniu verza, piłka odbija się od poprzeczki, by chwili wpadła do siatki po główce Camarasy.

Mimo iż Sevilla próbowała, nawet bliski gola po uderzeniu głową był Ciro Immobile, ale jego strzał został zablokowany i obie ekipy zmuszone były pogodzić się z podziałem punktów.

UD Levante – Sevilla FC 1:1 (0:1)
0:1 N’Zonzi 12′
1:1 Camarasa 58′