REKLAMA
REKLAMA

Jedno spotkanie pauzy Gabriela

dodał: Michał Machowski  |  źródło: soccerway  |  25.09.2015 19:41
Obrońca Arsenalu, Gabriel nie zagra ostatecznie w jednym meczu za zachowanie w trakcie derbów Londynu z Chelsea w ostatniej kolejce ligowej.

Z hiszpańskiego stopera zniesiono karę trzech spotkań zawieszenia, natomiast Diego Costa został wykluczy na trzy kolejne mecze Chelsea za zachowanie względem Laurenta Koscielny'ego.

W kolejnym oświadczeniu, Football Association (FA) informuje o zawieszeniu zawodnika na jedno spotkanie ze skutkiem natychmiastowym oraz karze w wysokości 10 tysięcy funtów.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 9 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

LeonidasAFC | 25.09.2015 20:23

W sumie może być,Gabriel też musi się nauczyć,że boisko to nie cyrk.Kara zasłużona musi ją odbębnić.
Jeden mecz to nic.

figarro | 25.09.2015 22:01

Może to i jego pierwsze takie przewinienie, ale wg mnie powinien dostać taką samą karę co Costa. Co prawda jego zachowanie nie było tak chamskie, żałosne i karygodne jak Diego, ale jednak to nie on został sprowokowany i próbował sam wymierzyć sprawiedliwość. Dodatkowo później próbował chamsko się odegrać. 1 mecz to za mało.

Czarny10 | 26.09.2015 03:29

figarro  Z całym szacunkiem, ale za co miał dostać 3 mecze? Nie porównujmy zachowania Costy do zachowania Gabriela. Wiadomo, że Gabriel także popełnił błąd i kara mu się należała, ale bez przesady, jeden zrobił to celowo, a drugi w obronie kolegi z drużyny. Zresztą, czy kopnięcie Gabriela było, aż tak groźne, żeby miał dostać 3 mecze? Nie wydaje mi się ;). Jak dla mnie kary zasłużone i temat powinien być zakończony.

kubbak92 | 26.09.2015 08:32

Śmiechłem. Absurd goni, absurd.

A tak w ogóle Mourinho może dostać bana za swoje zachowanie względem Evy - za słowa na konferencji - a patrząc jak bardzo FA lubi zajmować się takimi "przestępstwami" możemy spodziewać się jakiejś olbrzymiej kary (zwłaszcza że feministki wzięły to głęboko do siebie).  

Btw. Wenger otwarcie krytykuje decyzję sędziów i nie dostaję bana czy żadnej kary. Kolejny pokaz KONSEKWENCJI Federacji.

RozbawionyPepit | 26.09.2015 09:17

Bardzo dobra decyzja, kary dla obu panów wymierzone sprawiedliwie.

figarro | 26.09.2015 09:37

Czarny
Oplucie też nie jest groźne, a dostaje się 6+ meczów kary. I tak, mozna porównać zachowanie Costy do Paulisty. Oba były chamskie i nie powinny się zdarzyć. Nawet jeśli Gabriel nie trafił, to widać co chciał zrobić i to wystarczy. Weź pod uwagę tez to, że działo się to w czasie przerwy, przy uspakającym towarzystwo Deanie. To jest zwykły odwet, powinien dostać tyle co Costa.

qb | 26.09.2015 11:24

Dobra decyzja. Gabrielowi należała się kara. Nie wytrzymał i dał się sprowokować co go nie usprawiedliwia. Choćby Costa wyzywał go od najgorszych nie powinien postępować w ten sposób. Zawieszenie jak najbardziej słuszne.

A tak trochę obok tematu. Costa przypomina mi swoim zachowaniem byłego napastnika United, van Nistelrooya. On też był taki zaczepny (tyle, że bardziej dyskretny). Kiedyś Patrick Vieira powiedział, że to najgorszy(najbardziej frustrujący) typ zachowania z jakim się spotyka. Bo Ruud sam przez cały mecz zaczepiał słownie, obrażał przeciwników jak i w momentach kiedy sędzia nie widział skrobał po achillesach czy szturchał, a jak sam choćby delikatnie oberwał to z płaczem do sędziego. Natomiast odnosząc się do Roya Keana powiedział, że to była rywalizacja prawdziwych mężczyzn. Kiedy któryś oberwał grał dalej, bez skarżenia u sędziego, tylko przy następnej walce o piłke się rewanżował. I podobnie np było ze Scholesem.
Ja osobiście nie lubiłem Ruuda i jeszcze bardziej nie lubię Costy. Jako piłkarz ok. dobry zawodnik. Ale jako człowieka to patrzeć na niego nie moge.

Mr_Devil | 26.09.2015 12:53

@qb - Twoje porównanie jest po prostu głupie, a podparte tym co mówił jeden z większych rzeźników i prowokatorów w Arsenalu, trąca groteską. Van Nisterloy był katem, ale w strzelaniu goli - również Arsenalowi.. w sumie w 219 występach strzelił ich 150, gdyby nie kontuzje byłoby ich jeszcze więcej! I myślę, że tu jest pies pogrzebany..
A jak już mowa o irytujących piłkarzach, to prym w tej kategorii wiódł Jens Lehmann. Ten to irytował nawet własnych kibiców..

arsenal&wisla | 26.09.2015 21:02

Szkoda, ze Gabriel dał sie sprowokowac ale dobrze, ze tylko 1 mecz kary dostalprimeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
13.07 23:55