REKLAMA
REKLAMA

Coquelin przeprasza kibiców

dodał: Przemysław Kucharzak  |  źródło: SkySports  |  06.03.2016 15:09
Za pośrednictwem oficjalnej strony Arsenalu Londyn wszystkich kibiców Kanonierów za swoją czerwona kartkę w meczu z Tottenhamem przeprosił Francis Coquelin. Francuz wyleciał z boiska na początku drugiej połowy, kiedy to Arsenal prowadził 1:0.

Pierwszą żółtą kartkę Coquelin otrzymał w pierwszej połowie, umyślnie zagrywając piłkę ręką. Przy tej sytuacji niektórzy eksperci mają jednak wątpliwości co do tego czy wcześniej defensywny pomocnik Kanonierów nie był faulowany. Wątpliwości za to nie pozostawia sytuacja, w której Coquelin otrzymał drugą kartkę, zatrzymując rozpędzającego się Harrego Kane'a.

Po tym, jak Francuz osłabił swoją drużynę, Arsenal szybko stracił dwie bramki i tylko rewelacyjnej końcówce spotkania w wykonaniu swoich kolegów Coquelin zawdzięcza to, że niektórzy zapomnieli mu nieodpowiedzialne zachowanie. Jednak sam zawodnik nadal nie może sobie tego wybaczyć, więc zdecydował się oficjalnie przeprosić wszystkich kibiców.

- Bardzo chcę wszystkich przeprosić za moje zachowanie, a szczególnie kibiców i kolegów z drużyny. Grając 11 na 11 mogliśmy wygrać ten mecz, jednak wszystko popsułem. Atakując Kane'a byłem przekonany, że mogę trafić w piłkę, ale trafiłem go w nogi, więc zasłużyłem na karę.

- O bramce na 2:2 dowiedziałem się w szatni i nie wiecie, jaką wtedy poczułem ulgę. Koniec końców, ten punkt może się okazać bardzo ważny – powiedział skruszony pomocnik Arsenalu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
13.07 23:55