REKLAMA
REKLAMA

Szerszenie polują na duet Liverpoolu

dodał: Przemysław Kucharzak  |  źródło: Guardian  |  30.03.2016 23:50
Joe Allen i Jordon Ibe - przyszłość tej dwójki na Anfield Road nadal jest niejasna, a taka sytuacja sprawia, że teoretycznie słabsze kluby zaczynają pytać o ich dostępność na rynku transferowym. Najbardziej zainteresowany usługami tych zawodników ma być Watford.

Allen i Ibe od czasu przyjścia do zespołu z Anfield Road Jurgena Kloppa nie cieszą się jego zaufaniem. Ten pierwszy tuż przed zmianą trenera rozmawiał z władzami Liverpoolu o nowym kontrakcie, a po objęciu sterów Liverpoolu przez Niemca, rozmowy te zostały zerwane, natomiast ten drugi tylko epizodycznie pojawia się na boisku.

Niechęć szkoleniowca do tych zawodników oraz ich chęć regularnej gry miała pchnąć do działania władze Watfordu. To właśnie Szerszenie według brytyjskich mediów są pierwsze w kolejce do pozyskania tej dwójki, o ile Allen i Ibe jednak nie dojdą do porozumienia z The Reds, czego nadal nie można wykluczyć.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Negocjator | 31.03.2016 09:58

Jurgen pozbywa się średniaków, którzy wchodząc z ławki drastycznie zaniżają jakość drużyny.
Taka kolej rzeczy. Przyjdą nowi, lepsi.

MarcinosLFC | 31.03.2016 20:53

Ibe na wypożyczenie żeby się ograł bo chłopak ma zadatki na dobrego zawodnika a Allen już dawno powinien zostać sprzedany.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy