REKLAMA
REKLAMA

Enrique: Barca opętana chęcią zwycięstwa

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: Football-Espana.net  |  01.04.2016 19:33
Luic Enrique wyznał podczas konferencji prasowej przed meczem z Realem Madryt, że jego piłkarze chcą wygrać El Clasico za wszelką cenę. Zdaniem szkoleniowca Barcelony trzy punkty byłyby kluczowym krokiem w kierunku zwycięstwa w lidze.

- Tego typu spotkania (jak sobotnie) generują tak dużo szumu, że nie obawiam się o zmęczenie moich piłkarzy - mówił Luis Enrique - Rozmawiając z zawodnikami zauważyłem, że są opętani chęcią zwycięstwa. Nie zamierzamy zmienić naszego stylu gry, musimy utrzymywać się przy piłce tak długo, jak to tylko możliwe. Wówczas nie pozwolimy Realowi pokazać jego jakości.

- Gramy, by pokazać, że jesteśmy liderem i zrobić potężny krok do wygrania ligi. Tabela pokazuje trajektorię sezonu, my jesteśmy pierwsi. W sobotę oczekuję kibiców na najwyższym poziomie, przeciwko ich największym, odwiecznym rywalom - podkreślił trener.

Zapytany o uczczenie pamięci Johana Cruyffa odpowiedział - Zbyt duża motywacja do zwycięstwa, by uhonorować Johana, byłaby błędem. Cruyff najchętniej zobaczyłby nasze zwycięstwo po dobrym widowisku - podkreślił.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy