REKLAMA
REKLAMA

Rulli będzie występował w Realu Sociedad

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  09.08.2016 18:28
Geronimo Rulli podpisał sześcioletni kontrakt z Realem Sociedad - ogłoszono na stronie internetowej hiszpańskiego klubu. Argentyńczyk początkowo miał występować w drużynie z San Sebastian na zasadzie wypożyczenia, ale działacze "Biało-Niebieskich" zdecydowali się na jego transfer.

24-letni bramkarz jest wychowankiem Estudiantes, z którego w lipcu 2014 roku przeszedł do Maldonando. Ostatnie dwa lata spędził na wypożyczeniu do Realu Sociedad, ale latem został kupiony przez Manchester City.

W zeszłym sezonie Rulli rozegrał 36 meczów w Primera Division. Trzynaście razy udało mu się zachować czyste konto bramkowe.

Argentyński bramkarz będzie rywalizował o miejsce w składzie z Tono i Anderem Bardajim. Jego zespół rozpocznie sezon 2016/17 od meczu z Realem Madryt. Spotkanie rozegrane zostanie 21 sierpnia.

Obecnie nowy nabytek Realu Sociedad przebywa na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. "Albicelestes" do tej pory przegrali z Portugalią i wygrali z Algierią. W środę ich rywalem będzie Honduras.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

mad_PD | 09.08.2016 20:14

Choć na Igrzyskach nie prezentuje wybitnej formy, to w La Lidze prezentował się wybornie. Świetny transfer, jeden z lepszych bramkarzy ligi, a jest jeszcze młody. Zarobią na nim dobre pieniądze.

Galford | 10.08.2016 11:23

Nie rozumiem tej informacji. Rulli został w RSS czy poszedł do City. Wypozyczony został ?

marian0 | 10.08.2016 17:54

@Galford
Zerknij na transfermarkt. Tam dobrze jest to wytłumaczone w jego transferach. Wygląda to mniej więcej tak, że ostatnie 2 lata grał na wypożyczeniu w RSSS>>>przed paroma dniami kupiło go city i wypożyczyło znów do Hiszpanii>>>RSSS ma klauzulę pierwokupu, z której od razu skorzystali. Ja to tak rozumiem.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy