Valencia wciąż bez punktów!

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: primeradivision.pl  |  11.09.2016 17:51
W jednym z niedzielnych meczów Primera Division gracze Valencii przegrali na swoim terenie z zawodnikami Betisu 2:3 (0:1). Warto dodać, że piłkarze Nietoperzy od 50 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Pereza.

Jak przebiegało to niedzielne spotkanie? Goście wyszli na prowadzenie w 38 minucie, kiedy to do bramki Los Che trafił Castro.

W 50 minucie czerwoną kartką został ukarany Perez i sytuacja Nietoperzy stała się jeszcze trudniejsza. Kilka minut potem goście wykorzystali grę w przewadze i podwyższyli za sprawą bramki Joaquina.

W 66 minucie Munir uderzył w obramowanie bramki rywali. Gospodarze jednak cały czas się nie poddawali. Dziewięć minut potem gola dla klubu z Mestalla zdobył Rodrigo.

Zawodnicy Valencii poszli za ciosem i trzy minuty doprowadzili do wyrównania za sprawą trafienia Garaya. Gdy wydawało się, że wynik tego meczu już nie ulegnie zmianie, do siatki Nietoperzy trafił Castro i finalnie goście wywieźli z Walencji komplet oczek.

Valencia - Betis 2:3 (0:1)
0:1 Castro 38’
0:2 Joaquin 54’
1:2 Rodrigo 75’