Kolejna wygrana RB Lipsk

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: bundesliga.goal.pl  |  06.11.2016 17:18
Gracze ekipy z Lipska wygrali na swoim terenie z zawodnikami Mainz 3:1 (3:0). Dzięki tej wiktorii beniaminek umocnił się na drugim miejscu w tabeli.

Zawodnicy beniaminka objęli prowadzenie już w trzeciej minucie tej niedzielnej potyczki. Wtedy to gospodarze rozmontowali defensywę rywali, a bramkę strzelił Werner.

W 21 minucie było już 2:0 dla piłkarzy beniaminka. Werner dograł w pole karne do Forsberga, a ten sprytnym strzałem pokonał golkipera klubu z Moguncji.

Przed przerwą padła jeszcze jedna bramka. Tym razem Forsberg wyłożył piłkę Wernerowi, a temu pozostało tylko podwyższyć wynik tej potyczki.

W 74 minucie zawodnicy Mainz odpowiedzieli trafieniem Bella. Gości jednak nie było stać na nic więcej i ostatecznie beniaminek triumfował 3:1.

RB Lipsk - Mainz 3:1 (3:0)