REKLAMA
REKLAMA

Luis Enrique: Będę spał spokojnie

dodał: Michał Machowski  |  źródło: primeradivision.pl  |  02.12.2016 19:18
Luis Enrique w trakcie przedmeczowej konferencji prasowej wyznał, że nie jest zdenerwowany sobotnim Klasykiem bardziej, niż każdym innym meczem ligowym. Szkoleniowiec nie uważa również, by rezultat starcia z Real miał decydujący wpływ na końcowy układ tabeli!

- Nie, to nie będzie decydujący dla losów sezonu mecz. Real w przypadku zwycięstwa może mieć interesującą przewagę i to wszystko - mówił w trakcie konferencji prasowej Luis Enrique, opiekun bordowo-granatowych.

- Tak, otrzymałem informację o pozwoleniu na występ Andresa Iniesty. Mamy teraz większe pole manewru. Jutro zobaczymy, czy Andres zagra.

- Czego spodziewam się po rywalu? Moim zdaniem odkąd przyszedł Zinedine Zidane Real gra tak samo. Jego atutem jest bardzo dobrze zorganizowana gra skrzydłami oraz świetne przejście z obrony do ataku. Nasi rywale są bardzo wymagający, dlatego aby coś ugrać, musimy i chcemy zagrać dobrze.

- Nie obawiajcie się o mój sen. Zawsze śpię jak zabity. Poza tym, to nie jest moje pierwsze Gran Derby. Ja, moi zawodnicy tym bardziej, jesteśmy przygotowani do rozgrywania takich spotkań.

- Nie chcę rozmawiać o kontuzjach w zespole przeciwnika. Trenerzy wszystkich zespołów zmagają się w trakcie sezonu z takimi problemami - odpowiedział zapytany o nieobecność Garetha Bale'a.

- Pique i Alba? Lekko poobijani, ale gotowi do gry - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy