Ekipa Tytonia pokonana

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: primeradivision.pl  |  28.01.2017 20:18
Zawodnicy Eibaru wygrali na swoim terenie z graczami Deportivo 3:1 (2:1). Przemysław Tytoń rozegrał cały mecz w szeregach gości.

Gospodarze błyskawicznie wyszli na prowadzenie, gdyż już w czwartej minucie na listę strzelców „wpisał się” Adrian.

Jedenaście minut potem było 2:0, ponieważ Tytonia pokonał także Enrich i sytuacja gości stała się naprawdę nie do pozazdroszczenia.

Cztery minuty potem piłkarze Deportivo strzelili jednak bramkę kontaktową - trafienie Colaka - i końcowy wynik tego meczu cały czas był sprawą otwartą.

W 72. minucie podopieczni Mendilibara podwyższyli na 3:1. Enrich zagrał do Lejeune, a temu pozostało już tylko skierować piłkę do pustej bramki Deportivo.

Pod koniec regulaminowego czasu gry na uderzenie zdecydował się Pena, ale nie było ono jednak wystarczająco precyzyjne. Finalnie wynik tej potyczki już nie uległ zmianie i gospodarze pokonali ekipę Tytonia 3:1.

Eibar - Deportivo 3:1 (2:1)