Monaco z kompletem oczek, grali Polacy

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: francja.goal.pl  |  11.03.2017 18:35
Zawodnicy Monaco wygrali na swoim terenie z graczami Bordeaux 2:1 (0:0). Zarówno Kamil Glik, jak i Igor Lewczuk rozegrali całe spotkania w swoich drużynach.

Gracze gospodarzy mogli wyjść na prowadzenie w 40. minucie tej sobotniej potyczki. Wtedy to w niezłej sytuacji znalazł się Lemar, ale dobrą interwencją popisał się golkiper Żyrondystów.

Cztery minuty potem szansę po kornerze mieli goście. Wówczas uderzenie oddał Laborde, lecz było ono jednak niecelne i do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis.

W 59. minucie głową uderzał Mbappe, ale jeden z defensorów Girondins Bordeaux - konkretnie Gajić - zdołał w porę wybić futbolówkę i wciąż czekaliśmy na premierowe trafienie w tej konfrontacji.

Dziewięć minut potem było 1:0 dla gospodarzy. Falcao sprytnie zagrał do Mbappe, a ten pasówką pokonał golkipera Bordeaux.

W 74. minucie Silva przytomnie wycofał do Moutinho, a pomocnik Monaco kapitalnie przymierzył i zdobył cudowną bramkę.

Dziesięć minut później fatalny błąd popełnił Subasić, który na bramkę zamienił Rolan. Końcówka zapowiadała się zatem znakomicie.

Finalnie jednak wynik meczu nie uległ zmianie i gracze Monaco zdobyli komplet oczek.

Monaco - Bordeaux 2:1 (0:0)
1:0 Mbappe 68’
2:0 Moutinho 74’