Deportivo ogrywa Malagę

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: primeradivision.pl  |  15.04.2017 15:01
W pierwszym spotkaniu 32. kolejki La Liga, Deportivo La Coruna pokonało 2:0 przed własną publicznością Malagę. Dzięki tej wygranej gospodarze powiększyli do dziewięciu punktów przewagę nad strefą spadkową.

Obie drużyny miały nadzieję na zapisanie na swoje konto trzech punktów. Obie od pierwszej minuty szukały swoich okazji, ale w pierwszej połowie ostatecznie nie obejrzeliśmy ani jednego gola.

Druga odsłona pojedynku doskonale rozpoczęła się dla gospodarzy, którzy dwie minuty po wznowieniu gry wyszli na prowadzenie. Po precyzyjnym dośrodkowaniu Luisinho z lewej strony boiska, do siatki strzałem głową z kilku metrów trafił Joselu.

W 67. minucie Deportivo prowadziło już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Pedro Mosquera, który wykorzystał dogranie Carlesa Gila. Goście z Malagi nie potrafili w żaden sposób odpowiedzieć. Wynik 2:0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Deportivo La Coruna - Malaga CF 2:0 (0:0)
1:0 Joselu 47'
2:0 Mosquera 67'