Deportivo Alaves z kompletem

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: primeradivision.pl  |  30.04.2017 18:06
Gracze Betisu Sevilla przegrali na swoim terenie z zawodnikami Deportivo Alaves 1:4 (1:0). Gole dla gości zdobywali Krsticic, Sorbino, Santos i Katai.

Gracze gospodarzy wyszli na prowadzenie już w 12. minucie tego niedzielnego meczu. Wtedy to do siatki beniaminka trafił Pardo.

W 32. minucie w bardzo dobrej sytuacji znalazł się zawodnik gości Sobrino, ale spudłował i wynik do przerwy już nie zmienił się.

W 48. minucie goście doprowadzili do wyrównania. Bramkę zdobył Krsticic i mecz niejako rozpoczął się od nowa, ponieważ obie ekipy miały szansę na zdobycie pełnej puli.

W 54. minucie podopieczni Pellegrino wyszli nawet na prowadzenie, ponieważ na listę strzelców „wpisał się” Sobrino. Kilka minut potem gola zdobył też Santos i nagle zrobiło się 3:1 dla przyjezdnych.

W doliczonym czasie gry golkipera Betisu pokonał jeszcze Katai i finalnie zawodnicy gości zwyciężyli w Sewilli aż 4:1.

Betis - Alaves 1:4 (1:0)