REKLAMA
REKLAMA

Rulli w Napoli? Problemem jest cena

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football-Italia  |  25.07.2017 11:52
Napoli prowadzi rozmowy w sprawie pozyskania Geronimo Rulliego. Działacze klubu zaznaczają jednak, że nie zapłacą za bramkarza aż 40 milionów euro.

Problem w tym ,że takowej kwoty oczekują za Rulliego działacze Realu Sociedad. Oferta złożona przez Napoli opiewała natomiast na 26 milionów euro.

Działacze włoskiego klubu liczą na to, że dzięki stanowczym negocjacjom Baskowie zejdą z ceny. Pomóc miałby w tym sam bramkarz, który jest zdeterminowany, by przenieść się do Neapolu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Asteniu | 25.07.2017 15:56

"Działacze włoskiego klubu liczą na to, że dzięki stanowczym negocjacjom Baskowie zejdą z ceny."

Jeżeli RSSS nie chcę go sprzedać po niżej klauzuli to Napoli może nawet tańczyć na głowie i klaskać uszami, a i tak RSSS go taniej nie sprzeda. Zresztą co to ma być "dzięki stanowczym negocjacjom" ? Stanowczy to mogą być Baskowie i upierać się przy 40 mln euro. Stanowczość Napoli ma tu nie wiele do gadania.

"Pomóc miałby w tym sam bramkarz, który jest zdeterminowany, by przenieść się do Neapolu. "

Jeszcze parę dni temu Rulli mówił że na pewno będzie kolejny sezon grał w Hiszpanii i nie zamierza odchodzić z RSSS.

Ktoś wcześniej zauważył że RSSS swoich najlepszych zawodników nie sprzedaje, chyba że Ci wpłacą swoją klauzulę, a jeżeli godzą się na transfer to za kwotę równą klauzuli jak w przypadku Griezmanna. Z tego co wiem to RSSS (zresztą jak wszystkie Baskijskie klubu) nie ma żadnych problemów finansowych i nie musi sprzedawać.

Jedynie przekonanie samego zawodnika może coś tutaj zmienić. Ja mam nadzieje że Rulli zostanie w RSSS.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy