Deportivo wygrywa z Getafe

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  30.09.2017 14:50

Zawodnicy Deportivo wygrali na swoim terenie z graczami Getafe 2:1 (0:0). Bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli Perez i Andone.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze gospodarzy znaleźli się w opałach w 19. minucie, ale swojej sytuacji nie wykorzystał Cala.

Gospodarze odpowiedzieli dziesięć minut potem. Wtedy jednak dobrą interwencją - przy uderzeniu Valverde - popisał się golkiper gości. Kilka minut później swojej sytuacji nie wykorzystał zaś Juanfran.

Na pierwszego gola w tym meczu czekaliśmy do 54. minuty. Wówczas do siatki gospodarzy trafił Ndiaye. Ten sam zawodnik mógł zdobyć bramkę również w 65. minucie. Tym razem jednak swój zespół przed utratą gola uchronił Pantilimon.

Kilkadziesiąt sekund potem do wyrównania doprowadził natomiast Perez. Zapowiadała nam się zatem znakomita końcówka.

W 72. minucie gospodarze mogli nawet objąć prowadzenie, ale golkiper gości popisał się skuteczną interwencją i cały czas mieliśmy 1:1.

Piłkarze Deportivo dopięli swojego w 87. minucie. Wówczas na listę strzelców "wpisał się" Andone. Ostatecznie wynik tego meczu już nie uległ zmianie i gospodarze pokonali swoich rywali 2:1.

Deportivo - Getafe 2:1 (0:0)
0:1 Ndiaye 54’