Malaga wyrywała komplet Deportivo

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  19.11.2017 14:00

W pierwszym niedzielnym spotkaniu Primera Division Malaga zaliczyła niezły powrót i ze stanu 1:2, odwróciła losy spotkania z Deportivo i pokonała rywala przed własną publicznością 3:2.

Po wrzutce Chory Castro w 15 minucie Roberto Rosales przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzył z woleja w gąszcz piłkarzy rywala i piłka szzczęśliwie minęła wszystkich i wpadła do siatki.

Chwilę później było już 1:1, gdy Martinez wykorzystał wysokie dogranie ze strony celso Borgesa i celnym uderzeniem głową w samo okienko zaskoczył bramkarza.

Po zmianie stron bardzo szybko na prowadzenie wyszło Deportivo. Po świetnej akcji jednego z kolegi, Fabian Schar dopełnił jedynie formalności wbijając futbolówkę do siatki.

W 63 minucie Chory Castro zdołał jednak wyrównać na 2:2, w bodaj najbardziej dziwny sposób z możliwych. Po krótkiej przepychance na linii futbolówka po prostu wpadła do siatki.

Ostatni cios Malaga zadała w 84 minucie, gdy po błędzie defensywy Deportivo, Borja Baston wyszedł sam na sam z bramkarzem i bez problemu go pokonał.

Tym samym komplet pozostał na La Rosaleda.

Malaga CF - Deportivo La Coruna 3:2 (1:1)
1:0 Rosales 15'
1:1 P. Martinez 23'