Alaves wygrywa na El Madrigal

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  10.02.2018 14:57

Od niespodzianki rozpoczęła się sobotnia rywalizacja w 23. kolejce La Liga. Villarreal przed własną publicznością przegrał 1:2 z Deportivo Alaves.

Goście wyszli na prowadzenie kilka minut przed przerwą. Wówczas bramkarza Żółtych Łodzi Powodnych uderzeniem głową z szesnastu metrów Rodrigo Ely'ego.

W drugiej połowie goście starali się kontrolować wydarzenia na boisku. W 71. minucie podwyższyli na 2:0. Tym razem piłkę przed polem karnym otrzymał Ibai Gomez i precyzyjnym uderzeniem przy słupku nie dał szans bramkarzowi.

Gospodarzy było stać jedynie na kontaktowego gola. W 77. minucie nadzieję Villarreal uderzeniem z ośmiu metrów przywrócił Carlos Bacca, ale było to wszystko na co było stać jego drużynę w tym meczu.

Villarreal CF - Deportivo Alaves 1:2 (0:1)