Remis na Estadio Municipal de Riazor

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  03.03.2018 20:23

Gracze Deportivo zremisowali na swoim boisku z zawodnikami Eibar 1:1 (1:1). Tym samym gospodarze pozostają w strefie spadkowej.

Co działo się na stadionie Depor? Zawodnicy ekipy gości wyszli na prowadzenie w jedenastej minucie, kiedy to gola zdobył Inui.

W 31. minucie na uderzenie zdecydował się Andone, ale finalnie zabrakło mu nieco precyzji, żeby doprowadzić do wyrównania.

Gospodarzom ta sztuka udała się kilkadziesiąt sekund potem. Pomógł im w tym Dmitrovic, który niefortunnie interweniował i skierował futbolówkę do własnej siatki.

W 39. minucie czerwonym kartonikiem został ukarany Koval i od tego momentu gospodarze musieli radzić sobie w dziesięciu.

W 59. minucie na uderzenie zdecydował się Inui, ale bramkarz gospodarzy poradził sobie z jego próbą. W 72. minucie golkipera Deportivo próbował zaskoczyć Jordan lecz też bez powodzenia.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i obie ekipy zdobyły po jednym oczku.

Deportivo - Eibar 1:1 (1:1)