Valencia lepsza od Alaves

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  17.03.2018 18:04

Gracze Valencii wygrali na swoim terenie z zawodnikami Alaves 3:1 (2:0). Dla gospodarzy to trzecia kolejna wiktoria.

Piłkarze gości szybko mogli otworzyć wynik tego spotkania. W 12. minucie okazję miał Sobrino, ale dobrą interwencją popisał się golkiper Nietoperzy.

Ta niewykorzystana sytuacja zemściła się kilka minut potem, kiedy to na listę strzelców wpisał się Moreno. Piłkarze Marcelino podwyższyli swoje prowadzenie w 33. minucie po trafieniu Zazy.

Gracze Fernandeza zdobyli bramkę kontaktową w 49. minucie, a na listę strzelców wpisał się Sobrino.

Goście nie cieszyli się jednak długo z tego faktu, ponieważ kilka minut potem niefortunnie interweniował Laguardia, który skierował piłkę do własnej siatki.

W 58. minucie dobrej okazji nie wykorzystał Soler. Kilka minut potem spudłował też Zaza i gospodarze cały czas prowadzili 3:1.

Do ostatniego gwizdka sędziego też nie padły już żadne bramki i piłkarze Los Che pewnie zdobyli komplet oczek.

Valencia - Alaves 3:1 (2:0)
1:0 Rodrigo 19'