Girona na remis z Levante

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  31.03.2018 14:56

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Podziałem punktów zakończyło się pierwsze spotkanie 30. kolejki La Liga. Świetnie spisujący się w tym sezonie beniaminek z Girony, przed własną publicznością zremisował 1:1 z Levante.

W pierwszej połowie sobotniego pojedynku obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia bramki. Najbliżej umieszczenia piłki w siatce tuż przed przerwą był Emmanuel Boateng, ale futbolówka po jego uderzeniu z lewej strony pola karnego trafiła w słupek.

Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 54. minuty. Wówczas na prowadzenie wyszła Girona. Kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Alex Granell, piłka wylądowała w samym okienku bramki Levante.

Goście nie zamierzali się jednak poddawać i w 68. minucie doprowadzili do wyrównania. Po prostopadłym podaniu Jeffersona Lermy, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Jose Luis Morales, minął go i trafił spokojnie do pustej bramki. Wynik 1:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Girona FC - Levante UD 1:1 (0:0)

1:0 Granell 54'
1:1 Morales 68'