Getafe pokonało Espanyol

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  15.04.2018 20:57

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W jednym z niedzielnych spotkań 32. kolejki La Liga, Getafe skromnie 1:0 pokonało przed własną publicznością Espanyol Barcelona.

Gospodarze przystępowali do meczu w roli faworyta. Potwierdzili to w pierwszej połowie, w której stwarzali zdecydowanie groźniejsze sytuacje. Ostatecznie udało im się jednak ani razu pokonać Pau Lopeza.

Dziewięć minut po przerwie Getafe objęło prowadzenie. Po krótko rozegranym rzucie wolnym, kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Damian Suarez. Piłka wylądowała w samym okienku bramki Getafe.

Od 61. minuty gospodarze grali jednak w osłabieniu, po tym jak drugą żółtą kartką ukarany został Flamini. Gościom z Barcelony nie udało się jednak wykorzystać liczebnej przewagi i mecz zakończył się skromną wygraną Getafe.

Getafe CF - Espanyol Barcelona 1:0 (0:0)

1:0 Damian Suarez 54'