Bez bramek na El Riazor

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  17.04.2018 22:14

Ani jednej bramki nie obejrzeli kibice w pierwszym spotkaniu 33. kolejki La Liga, w którym Deportivo La Coruna zremisowało z Sevillą. Dla gości to cenny punkt zdobyty w walce z wyżej notowanym rywalem.

Dla obu zespołów było to bardzo ważne spotkanie. Deportivo potrzebuje bowiem punktów w walce o pozostanie w La Liga, natomiast Sevilla cały czas walczy o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach.

W pierwszej połowie kibice oglądali bardzo interesujące spotkanie, w którym obie drużyny szukały swoich okazji. Po stronie Sevilli groźnie uderzali Carlos Luna, Guido Pizarro i Ever Banega, ale piłka ani razu nie znalazła drogi do bramki Deportivo. Tymczasem gospodarze odpowiadali strzałami Adriana Lopeza i Lucasa, ale również bez efektu bramkowego.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. W samej końcówce bliski zdobycia zwycięskiego gola dla Deportivo był Celso Borges, ale piłka po jego strzale zza pola karnego trafiła w słupek. Ostatecznie wynik 0:0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Deportivo La Coruna - Sevilla FC 0:0