Girona wygrywa z Alaves

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  19.04.2018 21:31

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W jednym z czwartkowych spotkań 33. kolejki La Liga, Girona w wyjazdowym meczu pokonała 2:1 Alaves.

Girona przystępowała do spotkania z nadzieją na przełamanie po czterech kolejnych spotkaniach bez wygranej. Nie miała jednak łatwego zadanie, bowiem jej rywalem była dobrze spisująca się w ostatnich tygodniach jedenastka Alaves.

W pierwszej połowie czwartkowego spotkania kibice nie obejrzeli ani jednego gola. Znacznie ciekawiej było po przerwie. W 59. minucie Girona wyszła na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Aleix Garcia, który trafił do siatki bezpośrednio z rzutu wolnego z boku boiska.

Gospodarze szukali okazji do wyrównania, ale to Girona w 86. minucie zdobyła drugiego gola. Jedenastkę pewnym uderzeniem wykorzystał wówczas Stuani. W końcówce meczu zrobiło się nerwowo, czego efektem były czerwone kartki dla zawodników obu drużyn - Mubaraka i Maffeo.

W doliczonym czasie gry Alaves zdobyło jeszcze kontaktowego gola po strzale Piny, ale to było wszystko na co było stać gospodarzy w tym spotkaniu.

Deportivo Alaves - Girona 1:2 (0:0)

0:1 Aleix Garcia 59'
0:2 Stuani (k.) 86'
1:2 Pina 90+1'