Zdegradowana Malaga pokazała pazur

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  22.04.2018 18:14

Malaga kilka dni temu została oficjalnie zdegradowana z La Liga. W niedzielę drużyna ta zagrała jednak z zębem i pokonała w przekonującym stylu Real Sociedad.

Można było się zastanawiać jak po degradacji grać będzie drużyna Malaga. W błędzie byli ci, którzy spodziewali się, że odda ona punkty w ostatnich meczach sezonu bez walki.

Prowadzenie gospodarzom dał już w 11. minucie Adrian Gonzalez, który wykończył akcję Luisa Hernandeza.

Sytuacja Basków stała się jeszcze trudniejsza w 35. minucie, kiedy po wrzutce Chory'ego Castro wynik podwyższył Youssef En-Nesyri.

Goście mogą pluć sobie w brodę, że byli tak nieskuteczni. Doskonałą okazję miał choćby Sergio Canales, którzy uderzał z rzutu wolnego nad poprzeczką. Po przerwie koszmarnie spudłował poza tym David Zurutuza.

Malaga - Real Sociedad 2:0 (2:0)

1:0 Adrian Gonzalez 11'
2:0 En-Nesyri 35'