REKLAMA
REKLAMA

Modrić uderza w angielskie media

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Sky Sports  |  12.07.2018 10:18
Modrić uderza w angielskie media

Luka Modrić  |  fot. Grigoriy Sokolov / Sputnik/ Hepta / Sport Pic

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Luka Modrić uważa, że angielskie media były przed półfinałem mistrzostw świata zbyt pewne siebie. Chorwaci sprowadzili ostatecznie Synów Albionu na ziemię, wygrywając środowy mecz 2:1.

Drużyna Garetha Southgate'a była powszechne uważana za faworyta półfinału. Chorwatów lekceważyli nie tylko kibice, ale nawet dziennikarze. Luka Modrić uważa, ze na Wyspach Brytyjskich mają teraz nauczkę na przyszłość.

- Myślę, że tym meczem wyprowadziliśmy wielu z błędu. Angielscy dziennikarze, eksperci i komentatorzy lekceważąco wypowiadali się o naszej kadrze. Myślę, że teraz wiedzą już, że popełnili duży błąd - powiedział Modrić.

Media zmotywowały Chorwację


- Czytaliśmy ich wypowiedzi i to nas motywowało. Powiedzieliśmy sobie: na boisku zobaczymy, kto koniec końców będzie zmęczony. Uważam, że Anglicy powinni mieć większą pokorę i szacunek do rywali. To wszystko - dodał.

Pytany o awans do finału, Modrić podkreślił: - To dla nas niesamowite osiągnięcie. Na dobrą sprawę mogliśmy rozstrzygnąć mecz przed dogrywką. Nie zabrakło nam jednak sił. Dominowaliśmy na boisku pod względem mentalnym i fizycznym.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

MikeJ | 12.07.2018 11:12

Milordy wracają na wyspy głaskać pieski królowej :P

Davidian1892 | 12.07.2018 11:58

Nic nowego przecież. W kwestiach związanych z futbolem Wyspiarzom od zawsze brakuje pokory. Są skrajnie zapatrzeni w siebie, mają manię wielkości, w ich ograniczonych umysłach cały czas angielska reprezentacja jest jedną ze światowych potęg :D A prawda jest taka, że ich zasługi dla światowej reprezentacyjnej piłki w porównaniu do np. Niemiec, Brazylii czy Włoch są praktycznie zerowe ;) Na każdym turnieju pompują balonik, prowokują w prasie, a potem nic z tego nie wychodzi. Teraz to dopiero balonik urośnie po tak udanym turnieju jak ten w Rosji.

Dlatego mimo, że szczerze kocham Premier League to jednak Anglikom jako reprezentacji nie kibicuję praktycznie nigdy, zawsze fajnie się ogląda jak ich buta i zarozumialstwo zostaje sprowadzone na ziemię, tak jak chociażby wczoraj ;)

Zostan | 12.07.2018 21:11

Nie, nie spokornieją. Już Islandia miała być dla nich zimnym prysznicem - jak widać nie poskutkowało.

Krax | 12.07.2018 22:30

Bo Anglicy już tak mają. Ale prawda jest taka, że europejska piłka dawno im odjechała, czy to klubowa czy to reprezentacyjna.

EmpiresCF | 12.07.2018 22:36

Zycze Modriciowi mistrzostwa swiata bo na nie zasluguje swoja gra i wgl.  Powodzenia w niedziele !primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy