Alaves na piątkę

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  22.09.2018 14:52

Gracze Rayo przegrali u siebie z Alaves 1:5 (1:2). Bramki w tym meczu dla zwycięskiej ekipy zdobyli Navarro, Ibai (dwie), Calleri i Burgui.

Jak wyglądało to spotkanie? Goście szybko objęli prowadzenie, ponieważ już w ósmej minucie gola zdobył Navarro.

Zawodnicy beniaminka doprowadzili do wyrównania po pół godzinie gry - wtedy to na listę strzelców wpisał się de Tomas.

Gospodarze nie cieszyli się jednak długo z tego wyniku. W 34. minucie gola dla gości strzelił bowiem Ibai.

Dodatkowo kilkadziesiąt sekund później czerwoną kartką został ukarany Ba. Od tego momentu beniaminek musiał grać w dziesięciu.

W 56. minucie goście podwyższyli swoje prowadzenie po trafieniu Calleriego. W 75. minucie Velazquez uderzył w poprzeczkę.

W 79. minucie kolejnego gola dla przyjezdnych zdobył Ibai. Wynik meczu na 5:1 ustalił natomiast Burgui.

Rayo - Alaves 1:5 (1:2)

0:1 Navarro 8'
1:1 de Tomas 30'