REKLAMA
REKLAMA

Barca chce Nicolasa Pepe?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sport.es  |  26.09.2018 12:21
Barca chce Nicolasa Pepe?

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kataloński Sport podaje, że w kręgu zainteresowania władz FC Barcelony znalazł się Nicolas Pepe, broniący aktualnie barw OSC Lille. 23-latek znajduje się też na celowniku takich klubów jak Manchester United, czy Southampton FC.

Hiszpańska prasa podaje, że w tym roku decydenci Dumy Katalonii już kilka razy kontaktowali się z przedstawicielami Ligue 1 ws. Pepe. Fakt ten sprawił, że klub z Francji powoli traci cierpliwości do Barcelony.

Jeśli wierzyć informacjom dziennikarzy Sportu, to o zawodnika pytały już też takie kluby jak: Bayern Monachium, Real Betis, czy Sevilla FC.

Tymczasem prezydent Lille w osobie Gerarda Lopeza wierzy mocno w to, że reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej w trakcie zimowego okna transferowego nie zmieni klubu i nadal będzie grał w ekipie z północnej Francji.

- Po zakończeniu sesji transferowej kilka klubów kontaktowało się z nami informacyjnie, aby dowiedzieć się, jak wyglądałaby procedura transferu Pepe, ale wierzymy, że ostatecznie on w styczniu nas nie opuści i nadal będzie piłkarzem Lille - mówił sternik klubu z Ligue 1.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy