REKLAMA
REKLAMA

Przełamanie Rayo Vallecano

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  30.11.2018 22:50
Przełamanie Rayo Vallecano

La Liga

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Piłkarze Rayo Vallecano wygrali po raz pierwszy w tym sezonie na własnym boisku, w piątkowy wieczór ogrywając 1:0 Eibar. Beniaminek wykonał ważny krok, by wydostać się ze strefy spadkowej.

Jedyny gol w tym meczu padł niespełna dziesięć minut po przerwie. W pole karne wbiegł wówczas Alex Moreno, po czym podał piłkę tuż pod nogi Adriana Embarby. Ten z bliska skierował ją do siatki.

Akcja ta wystarczyła do tego, by Rayo Vallecano zainkasowało trzy punkty. Była to pierwsza wygrana beniaminka u siebie w tym sezonie. Wcześniej wygrał on tylko w połowie września na boisku Hueski.

Piłkarze Eibaru mogą pluć sobie w brodę, że byli tak nieskuteczni przed przerwą. Wtedy wyraźnie dominowali i podchodzili pod pole karne rywala. Gola zdobyć mógł chociażby Sergio Enrich, ale uderzał tuż obok słupka.

Rao Vallecano - Eibar 1:0 (0:0)

1:0 Embarba 53'
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Joker | 30.11.2018 23:21

W tym sezonie La Liga jest niesamowita, trudno nawet pisać o niespodziankach, bo te wyniki są w tak dużej liczbie nielogiczne, że aż człowiek co mecz spodziewa się, że padnie tu inny wynik niż teoretycznie powinien, hehe :) także w tej chwili brak niespodzianki jest prawdziwą niespodzianką ;)primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy