Rayo z kompletem

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  05.01.2019 15:00

Gracze Valladolid przegrali z Rayo 0:1 (0:1). Tym samym goście zanotowali drugi triumf z kolei.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze gości objęli prowadzenie już w pierwszej minucie, kiedy to swoją sytuację wykorzystał Medran.

Gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania kilka minut przed zmianą stron. Keko został jednak zatrzymany przez dobrze interweniującego Dimitrievskiego.

Po godzinie gry znowu mogło być 1:1. Po raz kolejny przypomniał o sobie Keko. Znowu dobrze interweniował jednak bramkarz przyjezdnych.

W 73. minucie przed szansą stanął Bebe. Tym razem swoimi umiejętnościami wykazał się Masip.

W 88. minucie podopieczni Gonzaleza mieli najlepszą okazję na wyrównanie. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Michel.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Valladolid - Rayo 0:1 (0:1)