Remis na Mestalla

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  12.01.2019 18:05

Gracze Valencii zremisowali z Valladolid 1:1 (0:0). Tym samym gospodarze w pięciu ostatnich meczach zanotowali tylko jedno zwycięstwo.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze gospodarzy mogli objąć prowadzenie już w szóstej minucie, lecz swojej sytuacji nie wykorzystał Soler.

W 39. minucie zawodnicy gospodarzy mieli kolejną okazję, ale tym razem precyzji zabrakło Czeryszewowi.

Podopieczni Marcelino najlepszą okazję na zdobycie bramki mieli w 54. minucie. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Rodrigo.

Kilka minut potem strzał Miny został obroniony przez dobrze interweniującego golkipera beniaminka.

Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekaliśmy do 71. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Parejo.

Gospodarze nie cieszyli się jednak długo z tego prowadzenia, ponieważ w 82. minucie do wyrównania doprowadził Alcaraz.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Valencia - Valladolid 1:1 (0:0)

1:0 Parejo 71'
1:1 Alcaraz 82'