Tottenham wyszarpał zwycięstwo

Mauricio Pochettino

Nie bez problemów trzy punkty na swoje konto zapisał Tottenham Hotspur. Podopieczni Mauricio Pochettino przed własną publicznością pokonali 2:1 Watford, ale jeszcze dziesięć minut przed zakończeniem meczu przegrywali 0:1.

Po pierwszej połowie środowego spotkania na Wembley zanosiło się na niespodziankę, bowiem z jednobramkowym prowadzeniem na przerwę schodzili goście. W 38. minucie prowadzenie dla Watford uzyskał Craigh Cathcart, który pokonał Llorisa uderzeniem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Tottenham po przerwie dążył do odrobienia strat. To udało mu się w 80. minucie. Wówczas w polu karnym piłka trafiła pod nogi Son, który mocnym strzałem zmusił bramkarza gości do kapitulacji.

Siedem minut później Koguty wyszły na prowadzenie. Zwycięskie trafienie dla drużyny Mauricio Pochettino zanotował Fernando Llorente, który wykorzystał dogranie Danny’ego Rose’a.

Tottenham Hotspur – Watford FC 2:1 (0:1)

0:1 Cathcart 38′