REKLAMA
REKLAMA

Modrić: Tęsknimy za Cristiano

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  05.03.2019 11:06
Modrić: Tęsknimy za Cristiano

Luka Modrić  |  fot. Grigoriy Sokolov / Sputnik/ Hepta / Sport Pic

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Luka Modrić przyznał, że Real Madryt tęskni za Cristiano Ronaldo. – To zawodnik, za którym tęsknił by każdy zespół – powiedział chorwacki pomocnik.

Ronaldo zdobył 450 bramek w zaledwie 438 występach w barwach Królewskich, zanim latem ubiegłego roku przeniósł się do Juventusu.

- To zawodnik, którego brakowałoby każdej drużynie – powiedział Modrić. – Znalezienie zastępstwa dla Cristiano jest prawie niemożliwie. Co zrobił dla tego klubu... Oczywiście tęsknimy za Cristiano.

- Klub stara się pozwolić innym zawodnikom pełnić swoje role w ataku. To nie jest łatwe. Cristiano zdobywał 50 bramek i nie można znaleźć kogoś, kto strzeliłby tak wiele. Potrzebowalibyśmy dwóch lub trzech zawodników, którzy strzeliliby 10, 15 lub 20 goli. W tym sezonie tego nie mamy – kontynuował.

- Dlatego uważam, że zdobywanie bramek jest naszym największym problemem w tym sezonie. Na przykład przeciwko Barcelonie w pucharze mieliśmy wiele sytuacji, ale drużyna z taką jakość może się ukarać – mówił Modrić.

- Cristiano nie ma, ale nie możemy narzekać na to przez 10 następnych lat. Klub zaufał innym zawodnikom, takim jak Bale, Asensio, Benzema, a także Mariano i Vinicius, który bardzo dobrze sobie radzi jak na swój wiek. Czasami jednak rzeczy nie idą tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Wszystko, co możemy zrobić, to pracować i iść dalej razem. Real zawsze będzie na górze. Czasami tam nas nie ma, ale zawsze wracamy – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy