Alaves na remis z Valladolid

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  19.04.2019 22:50

Gracze Alaves zremisowali z Valladolid 2:2. Gospodarze po 24. minutach prowadzili 2:0, ale nie udało im się dowieźć dobrego wyniku aż do samego końca tej potyczki.

Jak wyglądało spotkanie na terenie Alaves? Piłkarze gospodarzy wyszli na prowadzenie już w czwartej minucie po trafieniu Guidettiego.

Po 24. minutach było już 2:0 dla Deportivo. Tym razem - z rzutu wolnego - do siatki trafił Jony.

Gospodarze jeszcze przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową. W 38. minucie na listę strzelców wpisał się bowiem Fernandez.

Kilka minut potem sytuację miał Jony. Tym razem jego próba zatrzymała się na obramowaniu bramki Valladolid.

W 42. minucie mogło być już natomiast 2:2. Swojej sytuacji nie wykorzystał jednak Guardiola.

W 65. minucie po raz kolejny przypomniał o sobie Jony. Strzał zawodnika Alaves nie był jednak wystarczająco precyzyjny i cały czas mieliśmy rezultat 2:1.

W 76. minucie goście doprowadzili do wyrównania, ponieważ Ünal wykorzystał rzut karny.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i oba kluby zdobyły po jednym punkcie.

Alaves - Valladolid 2:2 (2:1)

1:0  Guidetti 4'