REKLAMA
REKLAMA

Real nie pozwoli Ramosowi na odejście

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Espana  |  28.05.2019 09:35
Real nie pozwoli Ramosowi na odejście

Sergio Ramos  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Prezydent Realu Madryt Florentino Perez wykluczył możliwość odejścia kapitana zespołu Sergio Ramosa na zasadzie wolnego transferu do jednego z hiszpańskich klubów.

Perez w wywiadzie udzielonym Onda Cero potwierdził, że 33-letni obrońca poprosił o zgodę na odejście z klubu latem tego roku.

- Sergio Ramos poinformował mnie, że istnieje oferta z Chin i że nie mogą zapłacić opłaty transferowego z powodu obowiązujących tam zasad – powiedział Perez. - Powiedziałem mu, że nie możemy pozwolić naszemu kapitanowi na bezpłatny transfer. Rozmowa była przyjazna – dodał.

- Sergio jest obecnie najlepiej opłacanym zawodnikiem Realu, wcześniej był nim Cristiano. Teraz mamy skalę dla naszego pakietu wynagrodzeń. Wysokość dochodu opiera się na zasługach, to również dotyczy Sergio – dodał.

- Ten plan na Chiny nie jest możliwy, a prawda jest taka, że kocham go jak syna. Rene Ramos może ci wszystko powiedzieć, mamy bardzo bliskie relacje i Sergio cieszy się tutaj dużym szacunkiem. Nie pozwolimy mu odejść, zainteresowane kluby odsyłamy do jego klauzuli. Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat – dodał prezydent Realu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 8 komentarzy

carlos8818 | 28.05.2019 09:48

Mówi to fan PSG

carlos8818 | 28.05.2019 09:50

Przypomnisz kiedy Real ostatnio wydał te miliardy? Chyba pomyliłeś się ze swoim PSG :)

buongiorno | 28.05.2019 10:16

@carlos8818

Chyba jeszcze nie znasz tego schizofrenika. To zakompleksiony fan PSG, który odwraca kota ogonem. Wszystkie zarzuty, które kierują ludzie do jego klubu on sam kieruje do innych. Coś tam o niszczeniu rynku transferowego, o braku historii (min takich klubów jak Inter, Juventus, MANUTD, o tym, że dany klub ma do zaoferowania tylko pieniądze.

Dokładnie te rzeczy, które dotyczą PSG :D

Swoją drogą, zastanawia mnie czy on nie jest projektem właścicieli strony, bo ludzie mu odpisują co generuje ruch. To nie możliwe żeby taki **** się urodził.

dostojnyfarmata | 28.05.2019 14:45

buongiorno - serio uwierzyłeś że to fan psg? Chyba nick Cię przekonał :D

Real Madridista | 28.05.2019 14:47

Pisałem to już pod innym njusem.
Perez w nocnym wywiadzie wyjaśnił już ten temat i porozumiał się z Ramosem.
Jednym zdaniem: nie ma tematu ;-)
Pzdr.

Teddy | 28.05.2019 17:33

Łapiecie się na najbardziej oczywistego trolla na tej stronie, jestem w stanie uwierzyć, że to chory żart jakiegoś informatyka w formie bota, piszącego coś debilnego jako pierwszy pod każdym artykułem :P

Threex | 28.05.2019 19:10

Co do postu bo nie będę zwracał uwagi na jednego tutaj.
Ruch Realu prawidłowy bo nie może być tak że sobie kapitan zespołu i filar obrony za darmo odchodzi.
Z drugiej strony ciekawi mnie jak bardzo musi w realu być źle że Ramos chce odejść ?!?!?!?! On od zawsze mówi że w jego sercu jest real i że on jest w 100% Madrista a teraz takie coś....

Perez chyba na prawdę zachodzi ludziom mocno za skórę bo innej opcji nie widzę :(

AndrewNight | 28.05.2019 20:43

Kapitan z krwii i kości, sypneli kasą w chinach i już leci xd a real jeszcze lepszy i nie pozwala mu odejść, swojej ikonie ostatnich lat, co prawda bardzo negatywnej wizerunkowo postaci ale jednak ich reprezentował. Przykre to, mało jakiś wartości a tylko kasa, a można jak de rossi lub totti.primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy