REKLAMA
REKLAMA

Klopp dostanie nowy kontrakt

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  03.06.2019 09:34
Klopp dostanie nowy kontrakt

Juergen Klopp  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Liverpool FC chce wynagrodzić Jurgena Kloppa za świetną pracę. The Reds mają zaoferować menedżerowi nowy kontrakt z wyższym wynagrodzeniem - donosi Daily Mail.

Drużyna z Anfield była o włos od zdobycia tytułu mistrzowskiego w Premier League. Rywalizację z Manchesterem City przegrała o zaledwie jeden punkt. The Reds sezon zakończyli jednak triumfem w Lidze Mistrzów. W finale w Madrycie pokonali Tottenham Hotspur 2:0.

Wielu ekspertów twierdzi, że największa w tym zasługa Kloppa. Choć jego kontrakt z Liverpoolem obowiązuje jeszcze przez trzy lata, to klub chce podpisać z nim nową umowę.

Według brytyjskiego dziennika, niemiecki szkoleniowiec obecnie zarabia około siedmiu milionów funtów za sezon. Po parafowaniu nowej i dłuższej umowy miałby otrzymywać 10 milionów funtów.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

Rob66 | 03.06.2019 09:45

No i fajnie.
Ja sie ciesze.Nie chodzi mi o kase tylko o czas...kontraktu.

Scousser | 03.06.2019 11:14

Uważam ,że Klopp zasłużył na ten kontrakt jak mało kto.Zrobił z nas potęgę,której się wszyscy na świecie boją.Klopp ogółem to jeden z najlepszych na świecie trenerów to co zrobił z BVB teraz z nami.Naprawde powinien dostać nagrode za najlepszego trenera przez plebiscyty.
YNWA

slawekmat | 03.06.2019 19:47

na pewno zasłużył, teraz to już tylko kadra przed nim, no i może predzej czy pożniej Real ale on mi tam jakoś nie pasuje

Davidian1892 | 03.06.2019 21:26

Trudno byłoby sobie wyobrazić inną decyzję klubu. Klopp wprowadził nas na stałe do europejskiej elity, zaszczepił pewność siebie, przekonanie, że jesteśmy w stanie walczyć i wygrać z każdym i nie ma zespołu na świecie, którego musielibyśmy się obawiać.

Oczywiście sporo pracy jeszcze przed nim, bo nadal nie udało się wygrać Mistrzostwa, ale nie mam wątpliwości, że przy Kloppie mamy największe szanse na osiągnięcie tego celu. Plus teraz powinno być o to jeszcze łatwiej, bo dzięki zwycięstwu w LM staniemy się zespołem, który nie będzie sprzedawać najlepszych zawodników tylko przyciągać kolejnych topowych graczy ;)

Konradosmen | 04.06.2019 17:49

no Klopp zasłuzył sobie na nowy kontrakt, przynajmniej nie bedzie musiał juz  zaciskać pasa  i oszczędzać do pierwszego  na wypłate./primeradivision.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy