Real Mallorca w La Liga

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  24.06.2019 09:29

Real Mallorca zagra w przyszłym sezonie rozgrywek Primera Division.

Zespół z Balearów rozbił u siebie Deportivo La Coruna 3:0 w rewanżowym meczu barażowym finału fazy play off Segunda Division, odrabiając straty z pierwszej konfrontacji w Galicji, zakończonej porażką 0:2.

Na Estadio Iberostar do przerwy skutecznie przymierzył pod poprzeczkę Chorwat Ante Budimir.

Siedemnaście minut po zmianie stron podwyższył kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego Salva Sevilla, a osiem minut przed końcem znakomitym strzałem zza linii pola karnego popisał się również Abdon Prats, rozstrzygając losy konfrontacji i dwumeczu.

Real Mallorca - Deportivo La Coruna 3:0 (1:0)
1:0 Budimir 21'
2:0 Salva Sevilla 62'