Alaves lepsze od Levante

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  18.08.2019 19:01

Gracze Alaves wygrali z Levante 1:0. Jedynego gola w tej potyczce strzelił Joselu.

Co działo się w tym spotkaniu? Goście mogli objąć prowadzenie na kilka minut przed końcem pierwszej połowy. Dobrze w bramce gospodarzy spisał się jednak Pacheco, który obronił uderzenie Bardhiego.

Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do 54. minuty. Wówczas bramkę dla Alaves zdobył Joselu.

W 75. minucie strzelec gola mógł po raz drugi wpisać się na listę strzelców. Tym razem zabrakło mu jednak nieco precyzji.

Cztery minuty potem gracze z Walencji mogli doprowadzić do wyrównania. Blisko był Vezo, lecz skutecznie interweniował bramkarz Alaves.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gracze Deportivo zdobyli komplet punktów.

W następnej kolejce gospodarze zagrają na swoim terenie z Espanyolem. Z kolei goście zmierzą się u siebie z Villarrealem.

Alaves - Levante 1:0 (0:0)

1:0 Joselu 54'