Sevilla na remis z Celtą

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  30.08.2019 22:03

Liga niemiecka wróciła do gry!
Sevilla FC zremisowała w pierwszym meczu trzeciej kolejki hiszpańskiej ekstraklasy z Celtą Vigo 1:1. Worek z bramkami został rozwiązany w ostatnim kwadransie meczu.

W tym sezonie La Liga żadna drużyna nie może pochwalić się lepszym startem, niż team z Andaluzji, co skutkuje tym, że Sevilla po dwóch kolejkach ligowych zajmowała pierwsze miejsce. W powszechnej opinii ekipie Julena Lopeteguiego kłopoty mogła jednak sprawić drużyna z Vigo, co zwiastowało ciekawe widowisko.

Zawody na Estadio Ramon Sánchez Pizjuan w pierwszej połowie nie zachwyciły. Dość powiedzieć, że jedyna warta odnotowania sytuacja miała miejsce w 17. minucie, gdy przed szansą zdobycia bramki stanął Luuk de Jong. Holender, mimo że miał wyborną szansę do zdobycia bramki, to jej nie wykorzystał, pudłując.

W drugiej części gry wynik meczu został jednak odkorkowany, a miało to miejsce w 81. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Franco Vazquez. Sevilla nie cieszyła się jednak długo z prowadzenia, bo w 88. minucie wyrównał Denis Suarez.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem. Po przerwie na spotkania reprezentacyjne drużyna z Andaluzji zmierzy się na wyjeździe z Deportivo Alaves, a Celta u siebie zagra z Granadą CF.

Sevilla FC - Celta Vigo 1:1 (0:0)

1:0 Vazquez 81'
1:1 Suarez 84'