Wygrana Levante, remis Getafe z Alaves

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  31.08.2019 21:05

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze Levante, którzy na własnym stadionie pokonali 2:0 Real Valladolid. W drugim spotkaniu Getafe zremisowało 1:1 z Alaves.

W spotkaniu w Walencji bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Levante spotkanie na swoją korzyść rozstrzygnęło dopiero w końcówce. W 83. minucie gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Sergio Leona, a tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego na 2:0 podwyższył Jose Luis Morales. Dla Levante to drugie zwycięstwo w tym sezonie, które pozwoliło awansować drużynie na trzecie miejsce w tabeli.

Podziałem punktów musiały zadowolić się jedenastki Getafe i Alaves. W sobotnim spotkaniu na prowadzenie, po strzale Moliny w 24. minucie, wyszli gospodarze. Kilka minut później do wyrównania doprowadził jednak Joselu. Jak się później okazało wynik 1:1 utrzymał się do końca meczu.

Getafe – Deportivo Alaves 1:1 (1:1)
1:0 Molina 24'
1:1 Joselu 31'

Levante UD – Real Valladolid 2:0 (0:0)