Marsylia wygrywa z St. Etienne

Ligue 1
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: Ligue 1

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli w niedzielny wieczór piłkarze Olympique Marsylia, którzy na Stade Velodrome skromnie 1:0 pokonali St. Etienne.

Decydująca o losach rywalizacji sytuacja miała miejsce w 33. minucie. Wówczas gospodarze przeprowadzili świetną akcję. Po płaskim dograniu Morgana Sansona z prawej strony pola karnego, do bramki strzeżonej przez Ruffiera trafił Dario Benedetto.

W drugiej połowie obie drużyny miały swoje okazje, ale dobrze w obu bramkarz spisywali się bramkarze. Ostatecznie wynik 1:0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Dzięki tej wygranej Marsylia awansowała na ósme miejsce w ligowej tabeli. St. Etienne z czterema punktami na koncie plasuje się na miejscu szesnastym.

Olympique Marsylia – AS Saint-Etienne 1:0 (1:0)

1:0 Benedetto 33′