Pewne zwycięstwo Villarreal

Na zdjęciu: La Liga

Premierowe zwycięstwo w tym sezonie odnieśli w sobotnie popołudnie piłkarze Villarreal, którzy na wyjeździe wysoko 3:0 pokonali Leganes.

Żółte Łodzie Podwodne, mimo braku zwycięstwa w tym sezonie, przystępowały do tego meczu w roli faworyta. Prowadzenie udało im się objąć w 26. minucie. Po świetnym podaniu Santiego Cazroli, do siatki ładnym uderzeniem trafił Gerard Moreno.

W 39. minucie padła druga bramka dla Villarreal. Tym razem piłkę w swojej bramce niefortunnie umieścił Jonathan Silva.

Bramka ustalająca wynik meczu na 3:0 padła w doliczonym czasie gry. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Moreno, który wykorzystał dogranie Ekambiego. Zdobycie gola znacznie ułatwił mu rykoszet od obrońcy.

CD Leganes – Villarreal CF 0:3 (0:2)

0:1 Moreno 26′
0:2 Silva (sam.) 39′
0:3 Moreno 90+3′