Komplet oczek dla Bilbao

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  22.09.2019 20:22

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Gracze Bilbao wygrali u siebie z Alaves 2:0. W tym momencie piłkarze Athletiku są liderami Primera Division.

Jak wyglądała ta konfrontacja? Pierwszy gol padł dopiero w 38. minucie. Gracze z Kraju Basków wyszli wtedy na prowadzenie, ponieważ z karnego nie pomylił się Raul Garcia.

W 60. minucie do wyrównania mógł doprowadzić Duarte, lecz uderzył jednak nieprecyzyjnie i cały czas mieliśmy 1:0 dla Bilbao.

Pięć minut potem blisko był Muniain, lecz również uderzył obok bramki strzeżonej przez Pacheco.

Drugiego gola w tej konfrontacji zobaczyliśmy w 71. minucie. Wówczas bramkarza Alaves pokonał Muniain. Baskowie byli blisko zdobycia kompletu oczek i objęcia prowadzenia w tabeli.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze zwyciężyli 2:0.

Bilbao - Alaves 2:0 (1:0)

1:0 Garcia 38' (k.)
2:0 Muniain 71'