Towarzysko: Brazylia na remis z Senegalem

Neymar
Obserwuj nas w

Reprezentacja Brazylii zremisowała z Senegalem 1:1 w czwartkowym meczu towarzyskim. Spotkanie zostało rozegrane w Singapurze.

Brazylijczycy objęli prowadzenie już w dziewiątej minucie meczu. Gabriel Jesus podał w pole karne do Roberto Firmino, a napastnik Liverpool FC sprytnie przerzucił piłkę ponad bramkarzem.

Tuż przed przerwą drużyna narodowa z Afryki wyrównała. We własnym polu karnym rywala powalił Marquinhos i sędzia podyktował “11”. Jej skutecznym egzekutorem był Famara Diedhiou. Choć Ederson wyczuł intencję strzelca, to uderzenie było na tyle mocne i precyzyjne, że nie miał szans na obronę. W drugiej połowie wynik nie uległ już zmianie.

Brazylijczycy 13 października zagrają mecz towarzyski z Nigerią. Natomiast Senegalczycy tego samego dnia zmierzą się w spotkaniu finałowym Pucharu Narodów WAFU z Ghaną.

Brazylia – Senegal 1:1 (1:1)